About

Mums katram ir sava laika mašīna. Atpakaļ mūs ved atmiņas, bet uz priekšu – sapņi.

/Herberts Velss/

Sveiks laika ceļotāj!

Protams ir saprotams, ka ceļošana laikā ir sarežģīta, bet tajā pašā laikā ļoti vienkārša padarīšana.  Mēs visi spējam pārvietoties četrās dimensijās. Telpā trijās, jebkurā virzienā un ar jebkādu ātrumu un vienā dimensijā laikā, ar konstantu ātrumu viena sekunde sekundē jeb viena stunda stundā, bet konstanti virzienā no pagātnes uz nākotni.  Tātad mēs visi esam apgāzuši aizliegumu par pārvietošanos laikā. Tas ir iespējams un katrs mēs pārvietojamies kopējā laikā un kopējā virzienā tāpēc mēs viens otru redzam un sajūtam.

Ir teorija, kas aizliedz pārvietoties uz pagātni, jo tad var izjaukt līdzsvaru un izmainīt tagadni, bet ir otra teorija, kas pierāda, ka eksistē bezgalīgi daudz universu, un pārvietojoties laikā atpakaļ (pagātnē) mēs nonākam punktā kur mēs varam atkal mainīt izvēles punktu. Ja mēs nošaujam savu vectēvu, tad mēs neizzūdam, bet gan radam kārtējo izvēles brīdi, kad veidojas alternatīvie universi un tas kurā nav nošauts vectēvs turpina eksistēt tāds,  kāds ir bijis, bet otrs kurtā mēs atrodamies attīstās pa alternatīvu laika līniju. Un atgriežoties atpakaļ savā tagadnē mēs redzētu, ka mēs neesam nekādas izmaiņas radījuši savā universā, bet gan ar savu darbību radījuši vel vienu paralēlu universu. Un tieši tā pat mūsu dzīvē, katra izvēle ik pa brīdim rada alternatīvos universus.

Pēc tik sarežģītas domas, der iedzert tēju apēst divus Selgas cepumus, vai kā jūs savā alternatīvajā universā esat nosaukuši cepumu marku.

Mani varat saukt par Laika Ceļotāju vai vienkārši par Ceļotāju.  Katru mirkli, kad es izdaru izvēli, es radu kādu alternatīvu universu, izveido arī savu alternatīvo universu un pasaki man kā tev izdevās.

Šeit esmu es no 1940 gada ceļojuma:

Time Traveler

Ir pagājuši gadu gadi un šobrīd nedaudz laika ceļošanu esmu apturējis uz nenoteiktu laiku. Pagaidām šeit vairāk par Arduino piedzīvojumiem manās rokās.

One Comment:

  1. Cilvēka dzīve ir ka daudzgadīgs zieds, kas atgriežas , lai uzziedētu. Man ļoti iepatikās šī kvantu fiziķa Lanca doma, kaut kas netverams tajā ir.
    Ar Dievu kaut kā esam uz Jūs, tomēr nejauši dzirdēts svētdienas sprediķis radio, lika apstāties ikdienas darbu virpulī. Tur izskanēja doma, kas dziļi iesēdās apziņā :” Šodiena ir pirmā diena no tev atlikušajām…”
    Nja…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>