Multiversu vibrafons

Kā jau ierasts domājot par kvantu mehāniku un paralēlo universu pastāvēšanu esmu nonācis pie slēdziena, ka aplūkot un nokļūt paralēlajos universos, kādus es tos uztveru nav nemaz tik sarežģīti.

Pirmkārt par manu teorijas virzienu, diemžēl nezinu kurš to iepriekš ir izvirzījis un apdomājis un klaji paziņojis (ja nu tev ir informācija, tad padalies)

Tātad mana teorija ir par to, ka jebkurš notikums, jebkura izvēle ir ar diviem virzieniem, tas nozīmē, ka jebkurš paralēlais universs izveidosies pie katras izvēles, darīt/nedarīt. Tātad cilvēks domā, vajag paskatīties pa logu, viņš paskatās un vienlaicīgi izveidojas universs, kur viņš nav paskatījies pa logu. Un tā tālāk līdz bezgalīgam skaitam universu. Protams tālāk rodas jautājums kur viņi ir un kā pastāv. Tātad visi universi vienlaicīgi ieņem vienu un to pašu vietu. Kā? Protams viss darbības princips slēpjas tajā, ka viņi vienlaicīgi atrodas vienā un tajā pašā vietā un vienlaicīgi neatrodas vinā un tajā pašā vietā. Protams mēs pieņemam, ka universi vibrē, tas nozīmē, ka pat mēs neesam vienlaicīgi visā laikā savā vietā, bet gan mazu mirkli, bet pārējo laiku mūsu vietu nomaina citi universi. Vibrācijas ātrums izteikts SI pamatvienībās ir ∞  Hz jeb kā teikt ∞ svārstību sekundē. Tātad mēs paši reāli atrodamies šeit 1/∞ daļu sekundes, un arī pārējie universi arī, bet tā kā pārējo laiku mēs tehniski neeksistējam mēs izjūtam tikai savu universu savā bezgalīgi mazajā mirklī . Līdz ar to universi ieņem vienu un to pašu vietu, vienlaicīgi neieņemot vienu un to pašu vietu. Lai vieglāt to būtu iedomāties, ņemam par piemēru ventilatoru ar četriem zariem, kas rotē. Uz katra zara simetriski ir atlikts punkts (šajā gadījumā ideāls punkts, ideālā simetrijā un ideālos apstākļos) tātad, ja mēs iedomājamies vienu mūsu telpas punktu, kur rotējot ik pēc brīža atrodas viens no tiem punktiem, tad iegūstam ainu, ja ventilators griežas ar noteiktu ātrumu (piemēram 60 rpm), tātad katrs individuālais punkts atradīsies šajā vietā reizi sekundē, bet sekundes laikā ar 1/4 sekundes nobīdi katrs punkts ieņems vienu un to pašu vietu. Tātad ja mēs paātrinam ventilatora ātrumu līdz ∞ rpm, tad iegūstam to, ka reizi 1/∞ brīdī, katrs punkts ieņems šo konkrēto vietu, bet tajā pašā laikā neieņems, un rotācija būs tik ātra, ka nebūs iespējams izšķirt brīdi, kad šo vietu aizņem kāds cits punkts. Ja mēs aizklājam ventilatoru no redzes loka un redzam tikai pa mazu spraugu to vienu punktu, tad mēs varam droši teikt, ka tas punkts eksistē tikai tajā vietā, kurā mēs to redzam, un vienlaicīgi eksistē visi pārējie punkti, tikai strauji mainās.

Tagad sākas interesantākais, vai mēs varam novērot paralēlos universus, vai varam tur nokļūt izmantojot kādu tehnisku iekārtu. Principā jā un noteikti principā nē. Ja mēs skatamies no tehniskās puses tad vibrācijas viļņa garums katram universam ir savs tikai katrs no mums tas atšķirās ar nobīdi (ofsetu). Tātad ja mēs varam radīt logu uz citu universu, tad pārvietojot telpu par noteiktu vienību mēs varam redzēt otru universu. Šajā brīdī ir paradoks, universi satiekās un vietā kur viņi satiekas notiek divu universu pārklāšanās, kas var beigties ar universu kolapsēšanu vai sprādzienu, kas aprij abus universus. Bet arī šeit ir izeja, ka mēs novērojam to pasīvi neiejaucoties un izmantojam tikai informāciju nevis daļiņas līdz ar to nenotiek fiziska saksaršanās un attēlu veido nevis no blakus universa atplūdušie fotoni, bet gan mūsu universa fotoni, kas veido maģisko kvantu saikni ar otra universa fotoniem un uzvedās kā tie, rādot mums kā tas notiek tur. Atkal problēma, fotoni izveido maģisko saiti, un informācijas apmaiņa notiek abos virzienos, kas noved pie tā, ka abi fotoni kopē viens otru un rodas bezgalīga vienam otra kopēšana, kas izslēdz iespēju jel ko novērot, vienkārši fotoni abās pusēs uzvedīsies kā traki un informācija būs tiaki un vienīgi haotiska. Tātad pagaidām novējumi nav izdevušies, iekārta strādā, saites veidojas, bet ietekme ietekmē viena otru. Tātad novērot to mēs nekādīgi nevaram dēļ kvantu mehānikas pamatprincipiem (kādus mēs to pazīstam tagad, kaut kad vēlāk varbūt atklāsies citi likumi). Bet tomēr, ir velviena iespēja, ja mēs atveram logu un viņu fotoni lido pie mums, tad mums pretim jāsūta tāds pats daudzums mūsu fotonu, lai būtu līdzsvars, tiko tas tiek izjaukts, rodas enerģijas pārpalikumi/iztrūkumi, kas kompensējas ar iespējams graujošu ietekmi. Šajā brīdī logs būs abpusēji novērojams abos universos. Teorētiski tas viss ir iespējams. Bet kā tad ar pāriešanu otrā pusē? Varam izlīst pa logu, bet pretīm jāsaņem tāds pats daudzums enerģijas un matērijas. Iespējamība pārvietoties uz otru universu varētu pastāvēt tā, ka tiek izveidota noteikta telpas robeža (visticamāk sfēra), kuras robežās notiek universa laiktelpas reģonu apmaiņa. Tātad mēs samaināmies ar ekvivalentu laiktelpas apgabalu. Protams ir problēma, ja universu nav iespējams novērot un mēs nezinam, kas ir otrajā pusē. Tehniski tā ir pašnāvība, lai gan ir liela iespēja, ka otrā universā notiek tāds pats eksperiments un divi eksperimenta objekti samainās vietām.

Atkal paradokss, notiek eksperiments, tiek izveidota lauka sfēra, kuras centrā atrodas pirmais starpuniversu ceļotājs, otrā pusē tiek darīts tas pats. Notiek apmaiņa. Mūsu laiktepla ir tur, bet viņu šeit. Super, eksperiments ir izdevies un sarkanā formā tērptais ceļotājs spiež roku zilajos tērpos tērptajiem zinātniekiem un otrādi. Protams tas ir ja universi, kaut cik radikāli atšķiras, bet iespējamība, ka universi praktiski neatšķiras, atšķiras tikai ar to, ka sen atpakaļ gliemezis parāpoja no savas vietas nevis divus centimetrus uz ziemeļiem bet divus centimetrus uz dienvidiem pirms viņu apēda kāda izsalkusi zivs. Izvēles moments, kas nemaina neko, bet faktiski rada divus paralēlus universus, kas turpmāk attīstas absolūti identiski. Tātad eksperiments šādos apstākļos: Iedegas gaismas, sākas laika atskaite, ceļotājs nemierīgs, puff uzzibsnī gaisma ceļotājs stāv kur bijis un skatās uz pārējiem, zinātnieki ķeras pie aprēķinu pārbaudes, eksperiments izgāzies, nekas nav noticis. Bet īstenībā viss ir noticis, tikai universi ir tik identiski, ka nav iespējams redzēt atšķirību laikteplas reģionā. Trešais variants otrā pusē ir pilnīgi savādāks universs. Notiek apmaiņa un celotājs var nokļūt visiespējamākajā vidē, gan vietā kur cilvēki nav iznākuši no alām, gan vietā, kur zemeslode ir dzīvībai nepiemērota, gan vietā, kur zemeslodes nemaz nav un nonākt atklātā kosmosā. Vai vienkārši krietni savādākā universā, kur uzreiz tiek apcietināts un vai nu aizvests uz militāru bāzi pratināšanai un izpētei vai vienkārši ielikts trakonamā. Tik pat labi var būt, ka citas evolūcijas gaitā paralēlajā universā ir izveidojusies savādāka izskata augstākā dzīvība, līdz ar ko ceļotājs kļūst tur par citplanētieti. Vai pat var gadīties, ka kaut kas šausmīgs vienlaicīgi apmainās ar ceļotāju vietām un nonāk mūsu pasaulē un spēj to iznīcināt. Scenāriji dažādi, iespējas dažādas, tāpēc lieliski būtu, ja mēs varētu universus pirms tam novērot un izlemt uz kuru doties un kā tikt atpakaļ.

Kas zin, ko rādīs nākotne un neitrino, kuri kustas ātrāk par gaismas ātrumu, tad bezgalības vibrācijas, bezgalības ātrumi būs kabatā un varēs likt ievibrēties citiem universiem.

Dr. Sc. Jerome J. White

8 Comments:

  1. I know it's too late for me to submit my question to President Obama now, but I just wanted to mention that I think he's going a good job with the Gulf Oil Spill, coidnsernig what he's been tasked with. I also think he has some great green and energy ideas for the future as well.Brian Garvin

  2. I always suggest #5. I even wrote a post on it. Make sure there is someone that can watch your house so that you aren’t worrying about it while you are out on vacation! I also am a huge fan of having it paid for in advance. There is nothing worse than wondering how you’re going to pay for your vacation while you’re supposed to be enjoying it!

  3. Gerry,I hope you are now back home after a recess. Could you please correct my bad English text? Thank you.Kaneganese,How are you? Did you find some interesting documents or maps?

  4. Additional photos, videos and owner testimonials of dogs successfully treated for canine distemper are available at Dogs saved with NDV-induced serum or straight injections of NDV are listed here. Dogs saved with the NDV spinal tap are listed here. Some of the dogs that did not survive are listed here. A gallery of charts on these statistics are available here.

  5. Неравнодушный:Эрик Картман: 15.07.2012 в 11:07 пп……………………У меня к вам простой вопрос, ответьте пож. без всяких оговорок и долгих разглагольствований. Вопрос: Как Ð’Ñ‹ относитесь к присоединению РБ к России?………………………………………………………………………………………………………. Резко отрицательно.

  6. Hola, me gustó la forma como le enseñaste a tu hija la forma de ser perseverante. Mi pequeño tiene dos años y ha aprendido a base de repetición, tira sus juguetes, los recogo y le pido ayuda hasta que se da cuenta que tiene que hacerlo. Tengo la impresión que me va a sacar canas verdes porque cuando tenemos una escena parecida (ya no quiere comer y lo siento en la sillita diciéndole que termine su comida) llora desconsoladamente, aunque su berrinche dura sólo un par de minutos, creo que se me va a dificultar esa parte de su aprendizaje :-S

  7. I second the comments about replacing Swann and Mason. Dave Taylor and Rachel Notley would make their parties much more relevant than they are now.Any chance of Dave Bronconnier going provincial?

  8. if you cut your calories too fast muscle will come off along with the fat AND that goes for intensive cardio as well,cut slowly with moderate cardio and feed the muscle with 6-8 small com carbs/with protein throughout the day,also to preserve mass you MUST keep the intensity high as performing high reps with low weights gives the body NO reason to hang on to them…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>